Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Double Nového Boru v rapidu i v blesku

1. Novoborský ŠK po dramatickém sobotním Poháru ČR v rapidu už nenechal v neděli nikoho na pochybách, kdo je v hracím sále pánem. Ve finále MČR v bleskovém šachu vyhrál všech 18 zápasů a zvítězil s téměř desetibodovým náskokem.

V jednom z nejrozsáhlejších českých i evropských klášterních komplexů ve Znojmě-Louce

 

se sešlo 19 týmů, což je o 1 více než loni. Za suverénním Novým Borem přivedl do cíle zbylý peloton letošní extraligový nováček Bohemians Praha, který těžil zejména z mimořádné dispozice svého lídra FM Petra Zváry (16,5/18!). Podobně se dařilo i prvnímu hráči bronzového Starého Města IM Pavlu Zpěvákoví (15/18).

Bramborovou medaili ze soboty obhájil nejlepší jihomoravský tým Duras Brno, který si na blicky objednal jejich velkého mistra a milovníka IM Jana Bernáška, ale nečekaný výpadek kapitána Petra Mlýnka na 4. desce (jen 6/18) znamenal opět jenom smutné přihlížení k medailovému dekorování soupeřů, kteří rozhodně byli k předstižení. Duras má prostě letos smůlu (přidejme porážku v posledním kole bitvy o extraligu s Litovlí), ale koncentrace špičkových šachistů v jeho řadách ho k nejvyšším metám nepochybně ještě dovede.

Tradiční večerní bleskovou předehru jednotlivců vyhrál v konkurenci 40 hráčů z 5 zemí domácí Jan Dočekal před Martinem Jackem z Mladé Boleslavi a mladou rumunskou WIM Sabinou-Francescou Foisor.

Přehledné výsledky najdete na několika připojených excelovských listech a samozřejmě i na stránkách pořadatele.

Soubor ke stažení: [XLS]

přidal David Ciprys dne 07.05.2007 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009