Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

13 otázek pro velmistra Tomáše Poláka

Kdo fandil Tomáši Polákovi na mistrovství ČR? Bude hrát na dubnovém Mistrovství Evropy? Jaká byla jeho turnajová očekávání a jak se cítil v jednotlivých partiích? Co soudí o nabídkách remízy ve zřetelně horších pozicích? Byla partie s Vokáčem vyhraná? Proč dal bílými za remis partii s Votavou a černými bojoval jako lev s Oralem? Jak hodnotí účast třináctiletého Jirky Kočiščáka mezi muži? Kterých hráčů a kterých partií v turnaji si nejvíce cení?

Toto a ještě mnoho jiného se dozvíte v rozhovoru s čerstvým vítězem Mistrovství republiky mužů velmistrem Tomášem Polákem, který najdete v příloze. Tomáš patří k hráčům, kteří nejen v šachu kladou na první místo logiku a objektivitu a na odpovědích si dal opravdu záležet.

Popřejme mu co nejvíce kvalitních partií na jarním Mistrovství Evropy v Drážďanech a ať ještě někdy zažije příjemné pocity při předávání medailí (tentokrát to bylo z rukou samotného rektora ČVUT prof. Ing. Václava Havlíčka, CSc.).

Soubor ke stažení: [doc]

přidal David Ciprys dne 21.02.2007 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009