Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Tomáš Rösner | 08.10.2006
Proč?

  Je mi jasné, že mě bude většina šachové obce považovat za "rejpala". Přesto se ptám: "Proč byl změněn vyhovující interface tohoto webu, přestože v diskuzích změnu nikdo nežádal"? Mám především na mysli příjemně neagresivní (pro zrak) barevné ladění. Možná se jedná jen o můj subjektivní pocit, ale těch PŘEBĚLENÝCH webů, ze kterých po chvíli bolí oči, je na na našem internetu až dost. Podívám se na stránky republikového svazu, Šachinfa, Chesslady a mám pocit, jako by mi estébáci svítili stolním svítidlem přímo do tváře. Nemám nic proti obsahu oněch výše uvedených stránek, jde mi skutečně jen o příjemnou čitelnost textu. Proto se ptám ostatních čtenářů tohoto webu:

  1. Jaký máte názor na barevné vyladění těchto stránek?
  2. Přejete si zachování současného barevného ladění těchto stránek, nebo byste byli pro návrat k předchozímu barevnému ladění?


  Připojte se prosím do diskuze v co nejhojnějším počtu, tento web je zde pro nás, a i jeho vzhled by měl pokud možno vyhovovat většině čtenářů.Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009