Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

David Ciprys | 30.06.2006
ad Jak se přihlásit do soutěží družstev?

Jak se přihlásit? Inu přihláškou. V pondělí 26.6. šel Rozpis vedoucím soutěží a ti jsou nyní na tahu - měli jej obratem rozeslat družstvům. Pravda, 15.6. (jak káže Soutěžní řád) to nebylo. Příčina byla v termínových rošádách extraligy, kde jako obvykle zasahují vyšší instance než je STK ŠSČR.

Autor výše zmíněného příspěvku se nezapře, více než pokuty by činnost komisí asi rozhýbal příliv kvalitních lidí do těchto orgánů. Např. najít zájemce o činnost v STK ŠSČR z Moravy (pokud možno z té střední a severní), který by byl schopen kompletně převzít některý z jejích úseků a osobně za něj zodpovídat, je prozatím utopie.

Zcela překvapivě možná nese svou vinu i mailová komunikace. Dříve se zápis na schůzi schválil, vytiskl a rozeslal. Dneska se piluje a piluje, maily na všechny strany jen lítají, poznámek červených, modrých, zelených a fialových v textu přibývá, čeká se na připomínky k připomínkám a všichni pevně věří, že když jsou ostatní "na mailu", nemůže se přece nic prošvihnout.

Ještě, že je tu Soutěžní řád a léta stejný termín přihlášek - 20. červenec. To je jediná jistota.Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009