Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Krolop Petr | 13.02.2018
Hej, šachisté

ještě ten náš JmŠS - web žije,
protože naše věrné srdce
pro ten náš JmŠS - web bije.
Žije, žije web JmŠS,
a bude žít na věky.
Kdo nevěří v dílo naše,
tak ať pukne vzteky...

Omlouvám se přátelé, za takovou malou a nejspíše nepovedenou parodii na hymnickou píseň Hej, Slované. Já mám tento web docela rád. No, mám rád i tu píseň Hej, Slované. Byť, mně přijde tak trošku naivní, blboučká a dílem vyumělkovaná. Nicméně, obsahuje hodně lidských emocí. Tedy, ta píseň Hej, Slované, ale i tento web JmŠS. Mám rád lidské emoce, neboť právě ony dělají člověka človekem. Ostatně, skuteční a opravdoví lidé mají zcela evidentně sklony k častému sympatizování s lidmi i věcmi zjevně nedokonalými. Např. zvolili jsme si za prezidenta (opět) "nedokonalého" Miloše Zemana. Přičemž, hudební texty Michala Horáčka jsou zdánlivě naprosto dokonalé. Navíc má prý i šlechtické předky. Škoda, že jeho rétorika a vůbec řečnický um více pokulhává než sám starý Miloš Zeman. Navíc prezidentský úřad není žádná " valcha u starýho Růžičky. Kde se dávají prachy do pořádný ruličky." Tedy, snad, zatím.
Já osobně mám web - JmŠS velice rád a bude-li jednou fungovat jenom o vánocích, tak velice rád na něj o těch vánocích přijdu, počtu si a budu tak krásně svátečně a vánočně spokojenej ! A o tom by to snad mělo být !Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009