Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Tom Rösner | 12.01.2018
Anketa KP2

V předchozím kole referenda o změně tempa KP2, zápočtu na FIDE a povinném ukládání partií do PGN, jsem si před samotným hlasováním vzal slovo a prohlásil jsem něco v tom smyslu, že o tempu ať si každý hlasuje podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale pokud někdo bude hlasovat pro bulletin, tak očekávám že zápis bude dělat on - já ho dělat nebudu. Hádejte jak dopadlo hlasování?

Letos hlasovat nemohu, neb práva účasti v KP2 jsme se před sezonou vzdali, nicméně pokud bychom v budoucnu do soutěže opět postoupili a podobná povinnost by platila, jsem zvědav kdo to od nás bude dělat. Zřejmě nám s panem kolegou Jurutkou nezbude než zápisy skenovat a posílat ke zpracování STK JmŠS, když tak urputně o tuto fičuru stojí.

No a co se týče pomatence a nejspíš i zločince Kirsana, tady už vůbec netřeba cokoli dodávat. Takže opět naprostý souhlas s panem kolegou Jurutkou.

(Pozn., výše uvedené je mým ryze soukromým názorem, nikoli oficiálním stanoviskem Sebranců, či dokonce OŠS Znojmo)Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009