Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Vladimír Jurutka | 09.01.2018
Anketa ohledně zápočtu JmKPII na FIDE Elo

To jsou Jobovy zvěsti a hned takto zčerstva v novém roce. Pokud se odhlasuje povinnost vytvářet pgn záznamy partií oznamuji veřejně, že to dělat nebudu. Tato povinnost by v našem oddíle jako většina agendy připadla na mne a jelikož vím co to obnáší luštit cizí zápisy plných chyb zhusta psaných nečitelným písmem, nehodlám utrácet po každém kole den svého krátícího se života touto zbytečnou činností. Nekomentované partie z naší základní krajské soutěže (při vší úctě k našim hrajícím kolegům) by byly při případném studiu šachové teorie stejně mizivým přínosem. Pro případné masochisty, kteří se chtějí prokousávat nekomentovanými partiemi je pgn materiálu na chess.cz z našich lig a KPI už přehršel.

Stran hlasování ohledně zápočtu na FIDE Elo si tímto dovoluji vyzvat všechny hlasující k zamítnutí návrhu a to z finančních důvodů, aby peníze za zápočet Ela zůstaly našemu národnímu šachovému svazu a mohl být z nich následně financován náš šachový sport. Proč by jsme měli naše finance posílat dobrovolně nějakému ufologovi ze střední Ásie?Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009