Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Martin Macek | 24.05.2017
re: Soutěžní řád ŠSČR, článek 2.2.4 versus Ratíškovice

Jako hlavní organizátor se krátce vyjádřím.

Vyhodnocení podle mne řeší článek 5.2.6.
Ale ať to dopadlo jak to dopadlo, je i chyba v propozicích, které jsem vydal já. Vydávám je stejně už 4. rokem po sobě, ale nikdy mne nenapadlo, že by se daly vyložit jinak.
Takže v příštím roce propozice upravím, tak aby k souběhu cen nedošlo. Pokud se bude hrát opět jeden společný turnaj, budou tam taxativně vyjmenovány ročníky kterých se vyhodnocení bude týkat. A potom bude věcná cena pro nejlepšího hráče turnaje bez rozdílu věku. Pakliže se rozhodnu pro jiný formát turnaje, bude to opět upraveno.
Jak to napsal p. Hhurta, docela mne mrzí že k nám jezdí tak málo dětí. Chápu problém s dopravou a tak na rok chystám změnu. Chci zajistit obecní mikrobus a pro vybraný vlakový spoj z Brna do Hodonía bude přistaven na nádraží ČD v Hodoníně tento mikro bus a to stejné při odjezdu. Pojme až 15 lidí a pokud budu předem vědět kolik lidí bude mít od přepravu zájem, není problém se otočit i 2x.
Rovněž tak v doprovodných aktivitách chystám novinku a pozitivní je i to, že se vedení obce, včetně paní ředitelky spolkového domu, se tato akce velmi líbila a v příštím roce nám vyjdou vstříc ještě více než letos. Restuarace bude už nekuřácká, plně bude k dispozici i venkovní areál včetně možnosti parkování přímo v areálu a tak doufám, že k nám přijedou i ti, co body už nebudou potřebovat, ale budou si chtít zahrát.
Všem děkuji za podporu a návštěvu "ratiškovických šachů"
Martin Macek-předseda SK Baník RatíškoviceAktuální akce

» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009