Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Antonín Továrek | 10.04.2017
Poděkování

Včera skončil (pro většinu hráčů) čas dlouhodobých soutěží a přichází čas závěrečných zpráv. A to je asi ten správný okamžik poděkovat nadšencům, bez nichž by naše soutěže neexistovaly a ani by nemělo smysl debatovat, jestli KP1, KP2 nebo KP3. Tak za nás hráče (a snad mi nikdo nebude zazlívat, že mluvím i jeho jménem) chci poděkovat vedoucím soutěží. Mnohdy totiž nejen že plní své povinnosti na jedničku, ale dělají i mnohem víc, než musí. Svými nadšenými komentáři, střípky ze zápasů či statistikami oživují naše soutěže, dávají dodatečný náboj našemu amatérskému šachovému zápolení, starají se o naši radost ze hry.
Za těch pár posledních let, co jsem se k šachu vrátil, jsem hrál v soutěžích, které vedlo pět vedoucích soutěží. Městský přebor vedl vždy spolehlivý Broněk Chmelíček, KP2 B řídil vedoucí soutěže s absolutním smyslem pro pořádek pan Miroslav Hurta, v KP2 C jsme si vždy s chutí přečetli detailní hodnotící komentáře Jiřího Myšulky a nejrychleji dokáže zajímavě zhodnotit dění na šachovnicích David Ciprys, vedoucí KP1. Přesto bych rád vyzdvihl jednoho vedoucího soutěže, který nás nad rámec svých povinností zásobuje spoustou zajímavých statistik, posílá nám diagramy s krásnými šachovými obraty z odehraných partií, sám fotí hráče při hře a fotkami oživuje své zprávy a je na něm vidět, jak moc se baví šachovou hrou spolu s námi. A to je prosím náš vedoucí soutěže, Michal Hnilička, který takto krásně zpestřuje a oživuje 2. ligu "E".
Pánové, děkujeme ještě jednou za Vaši práci pro naši radost a zábavu.Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009