Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Josef Plch | 30.07.2007
(Nejen) k fejetonu

1. Je zřejmé, že funkcionáři JmŠS diskusi čtou, ale odpovídají jen někomu.
2. Alexandru Berkovou jsem zaregistroval poprvé před lety v TV. I tam se vyjadřovala velmi kategoricky k problému, kterému nerozuměla.
3. Nicméně není to žádná "pseudonovinářka". Omylem je očekávat od novinářů objektivní informace - za ty nejsou placeni. Jsou placeni za to, aby psali čtivě a lidé se noviny kupovali. Což se jí zde podle reakcí zjevně podařilo.
4. Asi lze opatrně souhlasit i s názorem P. Kunčara, který parafrázuje S. Dalího: Hlavně, když se o Dalím mluví - i kdyby to mělo být v dobrém.
5. Přehrál jsem si opakovaně onu minipartii Kraus - Plát na webu. Podle spontánních reakcí V. Pláta se zdá, že to nebylo domluveno předem a jelo se naostro. Partie opravdu skončila "neexistujícím" matem po nemožném tahu - černý vyprskl smíchy, Kraus ohlásil konec - a V. Plát zjevně změnil grimasu do vážna. Nevypadal na pláč, ale asi pochopil (?), že je konec a že nevyhraje. Možná, že A. Berková tak úplně mimo se svým postřehem nebyla?!
6. Stojí za povšimnutí, že druhý odkaz D. Cipryse na stať ohledně simultánky diskusi nevyvolává ...Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009