Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

AT:-) | 27.04.2015
MP a ti ostatní

A myslíte, že pánové Vrchlický, Remarque, Xindl X nebo MP mají důvod se stydět za to, co napsali, a proto se nepodepisují svým jménem? Že by se nevychovaný hulvát Vrchlický pod Noc na Karlštejně nepodepsal vlastním jménem, aby mohl pranýřovat dvojí morálku, aniž by mu přilétl bumerang odněkud zpět? Kdo ví, jestli neměl sám nějaké avantýry. :-)

Třeba jen pánové chtějí odpoutat myšlenku od své osoby. Ani bych se nedivil, kdyby někdo místo obsahu návrhu začal řešit osobu pana MP (koneckonců k tomu netřeba celý podpis, stačila i ta dvě písmena) a kladl stupidní řečnické otázky, proboha, jak může navrhovat takovou revoluci zrovna pan MP, který ... (doplňte dle libosti). Je lepší, když zkratky MP i AT zůstanou občas v poloanonymitě. Ti, co se nesoustředí jen na podpis a raději se zabývají obsahem příspěvku, díky konzistentním názorům přispěvatele totiž "pseudonym" hravě odhalí. :-)
Berte to prosím jako apel zaměřit se na podstatný obsah a nenechat se zahnat do diskuse o ptákovinách (což jsem právě sám porušil. :-))
S pozdravem
AT (z kolegiality k MP) :-)Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009