Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Miroslav Hurta | 24.03.2015
Jediná soupiska

1) Návrh pana Párala přesahuje kompetence našeho krajského šachového svazu, vše, co se týká Soutěžního řádu a jeho úprav spadá do sféry působnosti republikových orgánů.
2) Návrh si dost dobře nedovedu představit v praxi. To skutečně u jednoho družstva v městském přeboru u každého družstva Lokomotivy bude vedoucí soutěže zadávat do Swissmanageru místo maximálních dvaceti hráčů všech 120 členů Lokomotivy? Vždyť to bude nepřehledné. A jak to bude, když při jedné oddílové soupisce bude mít jeden oddíl v jedné soutěži více družstev? To bude moci nastupovat kdokoli za jakékoli družstvo? Vždyť pak bude skutečně reálně hrozit, že se budou potkávat v jedné soutěži titíž soupeři několikrát (ale za různá družstva).
Nezabije se tím hostování? Vždyť pokud bude někdo hostovat třeba z Durasu za Lokomotivu v II. lize a bude tak figurovat na jednotné soupisce Lokomotivy, znamená to pak, že za svůj mateřský klub Duras už vůbec nebude moci hrát ani v nižší soutěži (když je jen jedna soupiska)??? Vůbec tomuto návrhu nerozumím, prosím o vysvětlení.Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009