Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Re: Pavel Capek a Petr Krolop

Pavel Capek: Požadavkem na řízené losování se myslí právě skutečnost, že družstvo požaduje hrát některé konkrétní termíny doma a jiné venku. Pan Hurta tedy naznačuje, že problémy s hracími místnostmi mají i mimobrněnské kluby, jinak by nemusely o řízené losování žádat.

Petr Krolop: Ano, Bučovice jsou z dlouhodobého hlediska výkonnostně nejslabším týmem v KPII. KPII hrají proto, že mají právo tuto soutěž hrát. Toto právo je deklarováno v Soutěžním řádu, který říká, že vítěz soutěže nižší má právo na postup do soutěže vyšší a pokud se tohoto práva vzdá, přechází toto právo pouze na druhého v pořadí. A právě tímto způsobem se Bučovice opakovaně objevují v KPII - sezóna 2012/2013 - vítězství v OP Vyškov, sezóna 2013/2014 - postup z 2. místa poté, co se Vyškov postupu vzdal. Jistě se shodneme na tom, že nelze družstvu upřít právo postupu (a obejít Soutěžní řád) jen proto, že v našich očích není pro ostatní družstva rovnocenným soupeřem.Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009