Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Bronislav Chmelíček | 19.03.2015
KP2

Výkonný výbor pouze vykonává to, co rozhodne krajská konference, takže pokud se pan Rozumek hodlá do někoho navážet, tak to musí být delegáti konference. Nejlépe by udělal, kdyby se sám stal delegátem a o svých názorech přesvědčil 10 dalších.

Není nic jednoduššího než podat návrh na jednání krajské konference, a pokud ho delegáti odsouhlasí, tak VV v čele s Davidem Hamplem ho jistě zrealizuje. Pokud někomu stačí 11. kol jakýmkoliv systémem, nechť navrhne 11. kol a pokud to delegáti takto odsouhlasí, bude mít VV možnost o systému rozhodnout. Pokud má někdo i představu o konkrétním systému, nechť ho také navrhne a předloží. Diskuze na tomto webu pak naznačí, který konkrétní návrh bude mít naději na úspěch a VV bude mít ušetřenu práci s vymýšlením systému.

Jaká byla letos situace v KP2? Ze 7 okresních přeborníků se 3 vzdali postupu, 3 nahradili sestupujícího ze stejného oddílu a jen jeden tým postoupil bez výhrad. Právo hrát mělo 30 družstev. Tohoto práva využilo pouze 26. Na zbylá 4 místa byly doplněni dva sestupující z 9. míst Jevíčko, Loko E a dva třetí z OP Loko G a Zastávka.

Jak to vypadá letos? Z KP1 sestoupí o 1-2 družstva víc, snad se nikdo nerozpadne, takže by to 30 oprávněných zájemců mohlo dát.

Pro připomenutí:

http://jmss.chess.cz/data/jmss_document/filePath2599.pdfAktuální akce

» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009