Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Vlastimil Rozumek | 18.03.2015
KP II

Pánové dobrý večer,

nikdo tady nikomu nenadává, svůj názor tady vyjadřuji již druhý rok a konečně p. Hampel reagoval, bohužel podrážděně, stejně jako Vy.

Připadá mi to jako ve filmu "Vykoupení z věznice Shawshank", když hlavní hrdina po neúnavném pravidelném psaní kongresu konečně dostal odpověď a prohlásil: "Tak jsem konečně získal to povolení zřídit zde knihovnu - a trvalo to jenom sedm let!"

Jsem rád, že toto téma chytlo už i širší osazenstvo JmŠS.

Vaše výrazy "dehonestace, urážení, slušné vychování, podobné výlevy, emoce, nadávky, podpásové údery, atak na předsedu svazu, hulvátské, tvářit se že jde o konstruktivní kritiku", to by můj příspěvek musel být o hodně hodně delší, aby tohle všechno obsahoval.

Díky za odezvu. Mimo jiné se mi hodně líbil první odstavec pana Miroslava Hurty:
"Ani já nehýřím nadšením, že v KPII je 9 kol místo předchozích 11, avšak současný systém považuji za nejméně špatný ze všech špatných možností. Nic není napořád a možná, že časem přijde někdo s jiným a lepším řešením. K tomu ostatně může sloužit i diskuse na tomto fóru."

To napsal hezky a na tom by se dalo stavět.Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009