Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Josef Plch | 09.07.2014
Rozum do hrsti

1. Pan David Hampel je - pokud se nemýlím - bývalý předseda STK JmŠS a současný předseda JmŠS. Už to, že v těchto funkcích působil a že byl zvolen konferencí, by mělo nabádat k jisté obezřetnosti při výkladu a komentování jeho (domnělých) názorů. Tou obezřetností myslím uvážení, zda mám (jako diskutující) srovnatelnou kvalifikaci a zkušenosti.
2. Vzdáleně mi to připomíná situaci, kdy jsme se na tomto diskusním fóru mohli dočíst, že - ohledně sestupů z KP2 - neplatí výklad STK, ale že jedině správný výklad je možno najít na webu vyškovských šachistů.
3. Protože prvotním impulsem k tomuto tématu byl můj příspěvek, rád bych dodal, že výklad KR ŠSČR považuji za snahu o rozumný kompromis, otázkou je, jak se bude situace vyvíjet dál.
4. Nerozumím občasným útokům na rozhodčí (jejich samotnou existenci). Z vlastní zkušenosti vím, že občas stačí hráč neznalý pravidel k tomu, aby se bez zlého úmyslu rozhořel prudký spor či byl ovlivněn výsledek zápasu (a tedy i snahy kolektivů).Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009