Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Vlastimil Rozumek | 22.05.2014
rapid Vyškov

Dobrý den. Vyškov vybral náhradní termín 7. 6. pro rapid družstev. Ale kdo to je Vyškov? Osobně taky nevím, kdo ukázal prstem na toto datum a zajímalo by mne to. V konkurenci turnajů, jak je nastíněno v předešlých článcích, má tento nový termín pramalou šanci na řádné uskutečnění. Svůj názor jsem vyjádřil již dříve a zopakuji ho i teď - podle mne je pro tento rok turnaj odpískán a neuskuteční se, družstva se nesejdou. A hodně k tomu přispívá to hrozné tempo 2x25 minut na partii. Znovu opakuji, že zaštiťovat se a obhajovat toto tempo z důvodu návaznosti na postup do rep. kola je alibismus, diletantství a dětská naivita, protože navazující turnaj na vyšší úrovni se nepořádá. „Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum."
„Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské."
Nemyslím to špatně, ale lépe tento názor vyslovit nahlas a zodpovědně, než malovat růžovou barvu tam, kam nepatří.Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009