Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Petr Krolop | 08.02.2014
Re: Je nás méně.

Pan Ciprys je opravdovým mistrem psaného slova. Jeho úvodníky a články jsou bezesporu těmi nejvybranějšími a nejdokonalejšími čtenářskými lahůdkami. Přesto všechno se ve svém posledním příspěvku stal pan Ciprys poslem velmi špatné zprávy.

Možná se vyjadřuji a vyjádřím poněkud nevhodně, ale myslím si, že úmrtí pana Jana Michálka se bohužel, již dalo očekávat. Neboť pokročilý věk a nikterak dobrá kondice v posledních měsících jeho jinak pěkného a dobrého stáří, tomu holt nasvědčovaly. Ovšem, zpráva o úmrtí paní Jarmily Vránové mě nepříjemně zaskočila až šokovala. Nemám rád blesky a už vůbec ne takové ty z čistého nebe. Jenže, oni jsou a existují a nikdo s tím nic nenadělá. Stejně tak jako s tou zvonící hranou. Hm, příšerný zvuk.

Paní Vránovou jsem měl tu čest naposledy spatřit v loňském listopadu na turnaji v Bučovicích. Tehdy jsem si s ní dokonce zahrál a vůbec by mě nenapadlo, že to bude naše první a zároveň poslední partie. Je mně to moc líto !Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009