Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Petr Krolop | 18.01.2014
Re: Zákazy.

Zákazy jsou sice často problematické, ale také nutné a nezbytné. Zákazem sice stoprocentně nevyřešíme daný problém, ale nezanedbatelnou měrou jej alespoň zmenšujeme, snižujeme, omezujeme a regulujeme.

Například: Zrušíme-li jistá pravidla, či zákazy ohledně provozu naší "proslulé" dálnice D1. Pak věřte tomu, že na cestě z Brna do Prahy budete potkávat rodinky i skupinky, či celé pelotony "pobouchaných" cyklistů. Traktoristů s traktory nevyjímaje. Zatímco dnes jisté a zřejmě nemalé procento řidičů překročuje povolenou 130 km/hod. Pak potom pojede zběsile každé auto, tedy pokud bude té zběsilé jízdy schopno.

Zrušíme-li zákaz prodávání a podávání alkoholu dětem, pak nepochybuji, že nezanedbatelná část dětí ZŠ se o veliké přestávce, či při cestě domů zastaví v té své hospůdce /někde naproti/ na jedno, či rovnou na dvě piva. Ostatně, kdo má furt pít tu nechutnou a drahou americkou Coca-colu !

Zlegalizujeme-li drogy. Nepochybuji o tom, že přímo na školních chodbách vyrostou stánky a celé tržnice vybavené s velmi kvalitním sortimentem i obsluhou.

Nedáme-li na dětské hřiště, či pískoviště ceduli se zákazem vstupu pro psy. Je jasné, že tam bude větší návštěvnost milovaných psů než již zřejmě, méně milovaných dětí. Atd.Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009