Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Petr Krolop | 06.11.2013
ad Vlastimil Rozumek

Dobrý den pane Rozumku.

Staré české pořekadlo říká : „Někdo má rád holky a jiný zase vdolky“. Beru na vědomí, že jste vojenský profík a tudíž nemá smysl s Vámi na nějaké vojenské téma diskutovat. Já zase nejsem vůbec žádný profík a možná proto je mně bližší české švejkování než česká armáda. Ostatně mám dojem, že nás ve světě více proslavil Haškův Švejk než celá česká armáda. Téma Švejk, či švejkování nás /myslím většinu lidí/ většinou rozesměje. Oproti tomu nás téma armáda většinou nasere.

Možná jsem naivní, ale domnívám se, že diskuzní fórum je místem pro diskuze, nikoliv napadání a útočení. To nechme armádě.

Dost se mně nelíbí Váš výpad proti Jiřímu Majerovi. Věřím, že Vám může být nesympatický, ale to Vás vůbec neopravňuje dávat mu ve veřejné diskuzi nálepku - nesympatického hráče a člověka protivného chováním !

I já jsem měl tu čest se několikrát potkat s Jiřím Majerem a vždy na mě působil velmi slušným a sympatickým dojmem a to jako člověk i šachový hráč. Dokonce bych jej neváhal označit jako džentlmena !

Chápu, že není třeba abychom se všichni vzájemně milovali, ale proč se nenávidět ?Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009