Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Janda Zdeněk MUDr. | 02.10.2013
re Pakosta

No,pane Pakosto. Nezastírám,že Vaše příspěvky čtu s velkým despektem. Neskrýváte ironii , myslíte si,jak jste mne dostal a jste zcela vedle. Proč jste vedle,jak ta příslovečná jedle :
1) jste zaostalý kraj, a někdy mám pocit,že si v tom ,jihomoraváci , libujete. My už v ústeckém kraji (na den Vám to neřeknu,ale cca 4 roky) máme soutěže od KP po KP3 řízené dogitálkami a započítané všechny na FIDEELO. Že se to nedaří u vás, to si dejte vinu sami sobě.
2) Plácnete zde : \"p,Janda,vzpomenete si ....atd,atd \". Nemám paměť jako slon.Znamená to pro mne spousty hodin prohledat archiv (pravda,nemám ho vzorně setříděn jako jiný). Bylo sporú hodně, ten ,který jsem měl na mysli , byl v Mostě. Jméno dotyčného Vám nic neřekne. Tak jen první příklad,na který jsem namátkou narazil : (kopíruji ze zpravodaje , který jsem rozeslal):
a) sezona (05/06) :
Po seznámení s partií na 8.šach. v zápase Sj.Litoměřice“A“ – Bonex Teplice“B“ potvrzuji,že rozhodnutí rozhodčího Chaloupky prohlásit partii za remis bylo správné a v souladu s řády FIDE.Proto potvrzuji konečný výsledek.Proti mému rozhodnutí se tepličtí mohou odvolat k VV ÚŠS (viz odvolací řád).

b) v sezoně 07/08 jsem řešil (myslím,že jako první v republice ) hráče uvedeného tehdy na 3 soupiskách (David C. si možná vzpomene,konzultoval jsem to s ním)

c) jako první v republice jsem řešil \"zazvonění mobilu\" (bylo to v NB - Louny). Mělo to celostátní dosah. Atd,atd.

d) 2.liga 03/04 :V zápase Neratovice – Loko Most podali domácí protest proti rozhodnutí výsledku na 4.šachovnici.
(totéž se nemůže stát v KP2?)

Když jsem napsal od r.89, neměl jsem na mysli 17.11.89. Bylo to myšleno po \"sametu\". Samozřejmě,že se toho chytnul , u nás známý detailista , Chrz. Ani on si už dávno nepamatoval,kdy přestal dělat krajské soutěže ( pane Pakosto,Vám nevadí,že jsou okresní soudy,když už okresy dávno neexistují ?!) a já ho vystřídal . Takže,pane Pakosto,pokud své příspěvky opravdu myslíte vážně,tak se nedivím,že to u vás vypadá,jak to vypadá :-((.
Samozřejmě respektuji,že vám to v JM kraji ohromně vyhovuje , a mně po tom vůbec nic není. Komu není rady ...atd,atd . Přeji všem diskutujícím dobrou noc.Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009