Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

David Ciprys | 27.08.2013 | sekce:Informace komisí
Douška Jana Kalendovského

Ke své vzpomínce na FM Miroslava Jurku přidal Jan Kalendovský malou doušku: "Dobrý večer, nevím, zda se to hodí, chtěl jsem trochu odlehčit majestát smrti. K tomu mi také sdělil Neklan Vyskočil, že se ujímá pohřební řeči na Ústředním hřbitově a že obdaří všechny weby svým článkem (jistě velmi solidním) o Mirkovi, který z různých pramenů a vzpomínek pamětníků (za tím účelem konal včera na ČEZ festivalu schůzku) sestaví. Když se to nehodí, tak to klidně zahoďte. Někdy neznám "míru" - jak potvrdí přítel Závodný. Váš Jan Kalendovský"
Míra určitě překročena nebyla, nejkrásnější osud (dá-li se vůbec o těch, kteří nás předešli, takto mluvit), mají ti, kteří zůstávají v paměti nikoliv jako pomníky minulosti, ale jako živí lidé, o nichž přátelé a známí ještě po letech mluví, jako by stále byli mezi námi. Stali se součástí našeho života a tím překonali smrt, protože v nás žijí dál.
Jeden z mnoha dalších článečků o Miroslavu Jurkovi z pera Jana Kalendovského najdete zde.Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009