Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Petr Krolop | 15.07.2013
Re: Pan Jan Kalendovský.

No nevím, kdo se pokusí odpovět váženému panu Kalendovskému na jeho dva pěkné a aktuální příspěvky.

Zatím bych se o to pokusil já sám:

Co se týče sobotní simultánky GM Ivanova /hrála se po ukončení 6. kola FIDE OPEN PODLUŽÍ 2013/ v Prušánkách, tak na její poněkud zvláštní utajenosti cítím vinu já sám.

Víte, já v poslední zhruba 14 dnech spím maximálně 4 hodiny denně. Nemůžu spát. Ano, je to můj problém, ale pravda je i taková, že se zrovna necítím býti svěžím.

Ve zmíněném sobotním 6. kole jsem kupodivu velice rychle zvítězil a "zbaběle" odjel domů.

Jojo, kdybych zůstal, tak bych udělal své tradiční nic - moc fotky a samozřejmě, něco napsal.

Přátelé, jel jsem domů, protože jsem se cítil jak vybitá baterka a docela mě urazila skutečnost, že o simultánku s GM Ivanovem neprojevili údajní šachisté z Hodonínska a okolí, pražádný zájem.

Všude máme jen samé veledůležité předpisy a funkcionáře ! Ale nemáme obyčejné šachisty - srdcaře, kteří dokáží podpořit dobrou věc. Je to hanba ! Simultánku s GM Ivanovem nakonec hrálo pouhých 7 /slovy: Sedm/ šachistů, nebo nadšenců a to z a d a r m o !! No nevím, zda hrál GM Ivanov někde obdobnou simultánku, tak jako právě na Hodoninsku.

Pan doktor Janda z Děčína zastává názor : Co je zadarmo, stojí za hovno !

Přátelé, sami už víte, proč ani Krolop se o výsledku simultánky raději nezmínil.

Co se týče partii dvou mladých a talentovaných hráčů toho času zapsaných v brněnských klubech. Požádal jsem včera pana M. Slavíka o zápisy těchto partií. Dnes jsem obdržel tuto odpověď: ,,no já jsem sbíral prvních pět šachovnic. Ještě je nemám přepsané."

Přátelé, osobně bych dal Mirovi Slavíkovi trošku času, měl toho fakt dost !

Ke druhému příspěvku pana Kalendovského, bych rád uvedl:

Společné poslední kolo je tak trošku utopie a tak trošku blbost ! Pan Kalendovský má jednoznačně správný názor. V lidech obecně a šachisty nevyjímaje je naakumulováno poměrně dost nelibosti a zloby. Čím více lidí pohromadě, tím větší riziko propuknutí nějaké zášti a nenávisti. Na druhou stranu, kdyby si jednotlivé šachové oddíly začaly dávat "do držky", mohlo by se jednati o výraznou propagaci aktivních šachových oddílů a jejich členů. Šanci na vítězství by dostaly konečně i oddíly pohybující se v sestupových pásmech. Vyčistily by se vzájemné vztahy a v závěru by nastalo nádherné usmiřování a stavění na nových vztazích, pochopeních. Na pevných a čistých základech. Hm, krásná to představa.Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009