Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Krolop Petr | 20.06.2013
Re: David Ciprys - TV Slovácko.

S přihlédnutím k současným velmi horkým dnům. A také k tomu, že jsem si poměrně dlouho nikde nezadiskutoval. Pokusím se tu a právě dnes blýsknout svým jistě nevšedním úpalem či ostrovtipem! Televize Slovácko, jak si bystře všiml David Ciprys, mě překřtila na Kropola.

Ech co, Kropol či Krolop na Slovácku jistě jedno jest. Škoda, že se nejmenuji Garyk Masaryk /hned bych to měl blíže ke Garrimu Kasparovovi/ nebo, alepoň Juraj Jánošík! To by jistě /jinak vysoce inteligentní/ soudružka redaktorka zvládla přečíst bez zkomolení.

Před časem nám tu pan doktor Janda z Děčína sdělil, že je ze Sudet. Považte, že i můj původ či původ mých předků jsou právě Sudety. Ale to jistě není důležité. Když jsem zhlédl zmíněný záznam TV Slovácka nebyl jsem samozřejmě nijak potěšen. Pak jsem si vzpomněl na Michala Tučného jak zpívá:...mám špinavý boty, ale ruce čistý mám...! Jméno byť zkomolené cti netratí! Tedy, pokud nemá někdo Krolopa - Kropola, okamžitě za vola! Jinak si zde můžeme připomenout tzv. Pyrrhovo vítězství. Remíza s velmistrem Babulou byla pro mě tím pravým a nefalšovaným vítězstvím. Bohužel, TV Slovácko mně zkomolila jméno a tak mám rázem jen to neslavné Pyrrhovo vítězství. Kdybych to totiž prohrál /což jsem si již po 10. tahu zasloužil/, pak jsem si nemusel touto remízou "zkurvit" příjmení! Ale co už....Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009