Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

David Ciprys | 09.06.2013
Re: Hustopeče

Polotovar psaný přímo na místě v pauzách mezi focením a přípravou na celkové vyhodnocení G-P bude doplněn na hotový tovar snad v pondělí. Dnes jsem se zdržel psaním článků do místních novin, což je vždycky hrozná dřina. No zkuste napsat do tří okresních týdeníků o stejné akci pro stejné čtenáře (kteří navíc o šachu nic neví a musíte jim to okořenit) 3 články, každý úplně jiný. Už během prvního má člověk pocit, že ho nic nenapadá, a což teprve ten druhý a pak ještě třetí :-)
Včera po turnaji jsem zase uháněl do Tvrdonic. Podlužáckým slavnostem letos krásně vyšlo počasí a že byl jubilejní 60. ročník, tak jsem i něco zažil...
Přesně o půlnoci jsem procházel okolo vchodu do areálu a zahlédl dva hasiče schoulené v podřepu, jak něco upřeně pozorují v trávě před sebou. Se zájmem jsem šel blíž, ještě blíž ... a následující kanonádu a plameny pekelné si budu dlouho pamatovat. Hasiči totiž hlídali plácek se slavnostním ohňostrojem a na rozdíl ode mě věděli, co bude. To je tak, když člověk chodí všude pozdě. Hned jsem si vybavil situaci jako přes kopírák na MČR dětí v rapidu v Josefově :-)
Ale naštěstí už pilně píše zprávu Jan Kalendovský a skvělé fotky dal do galeriie nss Vladimír Jagr.Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009