Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Loutkář | 08.04.2013
Soutěže družstev, soupisky + mobilní telefony

Už samotné rozdělení na KP1 a KP2 je holý nesmysl a považuji to za největší neštěstí co mohlo soutěže družstev postihnout. Dřívější systém ohledně oblastí v kraji a následným postupem do tzv. Divize dnes 2. liga byl velmi spravedlivý a čistý. Co teď provází KP2 a její nezaplněnost je důsledek tohoto chybného rozdělení na KP1 a KP2. Teď už nic vrátit nelze. Udělala se velká chyba a teď se dělají nesmyslné ankety, které mají systém dát do pořádku. Proč pořád se nacházejí nějací šťouralové a ,,novátoři" co se snaží měnit zaběhnutý systém, který byl velmi dokonalý mluvím o systému družstev, který byl koncem 80. a 90. letech v šachu. Tito lidé buď tomu nerozumí, nebo se snaží někoho zvýhodnit a tím bych přešel na to, jak mohl někdo vymyslet to, že hráč může být na 3 soupiskách to považuji za největší tragédii, která byla někdy schválena. Místo toho, aby někdo udělal a schválil zákon otom, že hráč má být jen na jedné soupisce tak místo toho došlo k pravému opaku. je mi z toho špatně. Např. hráč, který hraje za Real Madrid může hostovat například v Chelsea to je pěkná blbost je to sice fotbal, ale nikdo si to nedokáže představit to samé platí i o šachu, ale zde to většina lidí bere, jako samozřejmost. HRÁČ MÁ BÝT JEN NA JEDNÉ SOUPISCE.
A pokud se má kontumovat šachovou partii za zazvonění mobilu tak to je opravdu už kocourkov a nikoliv důstojná hra v šachy. Zamyslete se pánové co schvalujete je to opravdu výsměch k šachové hře, jako celku.Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009