Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

David Hampel | 08.04.2013
Ad 3 soupisky

Toto je jistě kontroverzní záležitost, a na Konferenci ŠSČR si to snad všichni uvědomili. Je dobře, že konkrétní formulace a změny v Soutěžním řádu dostala na starost STK, to je jistá záruka kvality. Co to může přinést?

a, Ti, co chtějí hrát "pořád", budou mít šanci hrát třeba KPI + KPII + něco co se hraje v pracovních dnech. Taky to bude dobré pro družstva, která mají "tak akorát" členů, a kdyby tam měli někoho v záloze, kdo obvykle hraje jinde - tak se do soutěže přihlásí, jinak ne, aby nebyla ostuda s kontumacemi. Tohle by mohlo naplnit 3x12 KPII.

b, Bude se silně spekulovat se sestavami, podle toho, s kým se bude hrát, zda je družstvo ohroženo sestupem / cílí na postup / je ve středu tabulky. V zásadě nic jiného, než se děje teď, jen by se to mohlo rozrůst.

Co nastane, je opravdu třeba zjistit až z praxe. Pokud nic pozitivního, tak na 2 soupisky se lze vrátit snadno.Aktuální akce

» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009