Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Libor | 18.12.2012
RE: Zvonění mobilu

Pro někoho to může být nepříjemné, ale proč kontumovat partii stačí od rozhodčího upozornit. Pokud např. 5x dojde k napomínání tak teprve bych to napsal do zápisu.
V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ VŠAK NEKONTUMOVAT KVŮLI TOMU PARTII ! ! !
JE TO VÝMYSL CHORÝCH MOZKŮ A DEMENTŮ FIDE ! ! !
Během partie dochází k různým pazvukům - když někdo ,,žere" během partie cokoliv, mlaská, kašle, prská, mluví, posunuje židlou, otevírá dveře, vrže židlou, chodí bezmyšlenkovitě a dělá randál, na dovršení si dá alkohol a pak vede ty ,,ožralé" žvásty o všem možném atd.
To by jsme museli kontumovat pak všechny, ale to nejde to víme všichni. Takže ty ,,kundy" co to vymysleli, že zazvonění se bude kontumovat by jim patřilo nakopat do prdele. Ať se FIDE více zabývá jinými prohřešky, jako je nápověda hrajícím hráčům a ne mobily tohle není vůbec ošetřeno natvrdo distanc a basta včetně kontumace partie bez nároku se odvolat. Jednou si kamaráde porušil morální kodex tak budeš pykat. Alespoń ubude družstev a bude méně šachistů. Dejme si ruku na srdce kolikrát jsme poradili svým spoluhráčům alespoń každý to jednou udělal. Většinou to dělají silnější šachisté. Ale to jsme odbočili stejně to nikdo řešit nebude takže laskavě ZRUŠTE KONTUMACI ZA ZAZVONĚNÍ MOBILU MILÍ PÁNOVÉ Z FIDE, nebo raději dělejte pravidla na hraní kuliček za Pákistán.



Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009