Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Martin Macek | 07.11.2012
to Pavel Šťasný a Radka

add. Pavel Šťastný:
Možná bude někdy čas o tom podebatovat v klidu, jak budou děti hrát. Nicméně my jsme ještě vázáni termínem dalšího turnaje v Brně, který jak jsem psal ve svém příspěvku, se s touto akcí překrývá. Proto bych rád věděl, zda se budou hrát první kola v Brně či kde, abych se dle toho zařídil a naplánoval vše s předstihem. Do Brna to nemám zrovna kousek. Zřejmě jsem tedy jediný, koho to znepokojuje.
A asi máte pravdu v tom, že jde o vcelku nevýznamnou soutěž, potom se nabízí otázka, proč se tedy vůbec tato soutěž hraje?

add. Radka:
Nevím čím to je, ale chybí tam názvy klubů u soupisek. Těžko pak dohledávat která soupiska ke kterému týmu patří. Dále jsme se bavili o tom (celek Veselí n. mor.), že by se dalo i nějaké předkolo či část kola, odehrát třeba na území okr. Hodonín. A to vzhledem k účasti 1/4 mužstev právě z tohoto okresu. Ovšem tohle byla informace, kterou jsem věděl již na MMaS v Koutech. Zda na to bude pamatováno, se uvidí. Ale pokud se to dozvím v pátek večer, nebude mi to už nic platné.Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009