Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Krolop Petr | 30.08.2012
Re: Dušan Pospíšil

Příznám se, že jsem vůbec nepochopil příspěvek pana Pavla Čapka. Nevím ke komu a k čemu se váže. Co se však týče jeho super průpovídky, rád bych podotkl. Nikdy jsem nebyl žádný partajník a už vůbec ne fanatik. Nevím kolik zboží, výrobků a naturálií vyvážela a dodávala tehdejší ČSSR do SSSR, za tzv. "hubičku." Tehdy jsem si též myslel, že to komunističtí pohlaváří mají v hlavách poněkud vykradené. Skutečnost je však taková, že naše tehdejší republika byla jednak v mnohém naprosto soběstačná, zemědělství /a nejen to/ bylo příkladné! ČSSR byla schopná zajistit všem práci, bydlení a důstojný život i v nemoci !
No, a co umí kapitalisti, vyrabovat, rozkrást republiku, nakupovat letoviska v Itálií, Španělsku a kdoví kde. Zatímco se u nás na ulicích v zimě v létě povalují bezdomovci a feťáci. Invalidní důchody se dávají nikoliv postiženým, ale kámošům a těm, kteří si je koupí ! Stejně tak jako vzdělání. Ano, ať žijí kapitalisté, ale též jen skutečně za svý !!!Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009