Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Papay Jindřich | 07.03.2012
Lidé

Prosím Vás, proč se tu dohadujete o národostní otázce?
Je to jen snaha označit nějakou skupini viditelnějším popisem. A že k tomu vyhovuje zrovna národnostní rozdělení, je smůla. Vždyť plno Moraváků žije v Čechách a naopak. Kdyby na konferenci více vyřvával sever od Ústí po Ostravu, tak taky budeme hledat nějaký geografické přirovnání. Že do toho někdo zatáhne nacionalismu, je smůla a zároveň se o tom s dotyčným bavit. Leda, že chceme zvýšit sledovanost webu :-D.
Bavme se o názorech a přesvědčeních, které většinou opisují nějakou geografickou oblast. Ale ten názor nemusí přeci vůbec souviset s nacionalismem. Akorát při popisu se onoho názvu využije a je s toho "humbuk".... Vždyť názor zniká v rodině a pokračuje dál a dál. A rozpory vznikají již od základu "člověčství". Když se tu budeme dohadovat, ano, použijme popis nějaké veličiny pomocí všeobecně používaných popisů, ale v případě, že je jednotný souhlas - dejme to taky vědět! Vždyť na "serverech" se ve větším případě dočteme o dohadech, ale nikdy o řešeních. Bohužel :-(.
Přeji hezký den....
A hurá do Evropy.... Bez hranic :-DAktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009