Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

pavel Chrz | 03.03.2012
není proč se omlouvat, rozumíme si

Pane Krolope, vůbec se neomlouvejte, já vůbec nic proti vašemu příspěvku nemám. Jen jsem si dovolil odpovědět, že poslední věta na nss byl vtip na závěr. Né že Velkou Moravu minulosti máte na mysli Vy, ale že jí mám na mysli já. Ale ne jako ironickou odpověď Moravanům. Ale některým našim západním sousedům, kteří se dožadují prolomení Benešových dekretů pod zástěrkou návratu starých pořádků (téměř milion obyvatel by bylo bez střechy nad hlavou). Nu tak v nadsázce jim říkám, fajn, tak nezůstaňme na půl cestě a pojďmě ještě dál do minulosti, až k Velkomoravské říši (2násobek velikosti Československa z dob její největší slávy - viz mapka ve wiki).

K vaší otázce mně: "Mnohem zajímavější a aktuálnější by jistě byl jeho pohled na názory Moravanů na tzv. Čecháčky".
Já to nerozlišuji. Vím, že 5% lidí si vzájemně "nesedí", to tak je, s tím nic neuděláme. A je to v klubu, městě, škole, práci, i někdy bohužel příbuzenstvu. Tak jistě vzáj. pohled jednoho pana X z Čech s panem Y z Moravy může být slušně řečeno "rezervovaný" (to nemá nic s národností společného - viz 5%), jako pánů X a Y v tomtéž klubu. A protože lidi nerozděluji, i toho "Čecháčka" si představuji jako občana ČR od Aše po Bumbálku, s hanlivým označením, asi typu cca "Krhounka".
Pane Plchu. Ve vnitřních věcech bývalého MSŠS bych se nerad vyjadřoval, to není na mne - nepřísluší mi, jen vím, že to byla také demokratická konfrence MSŠS, která rozhodla o zrušení (stejný den i zaniká ČŠS).Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009