Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Jiří Myšulka | 03.01.2012
Re: Anketa

Anketa je snahou STK o získání relevantní a silné indicie k tomu, že existuje významná (a pokud možno většinová) vůle hrací tempo snižovat mezi samými hráči. O konkrétním způsobu jejího provedení lze samozřejmě polemizovat a hledat na něm chyby. Při každé jiné variantě bude existovat nějaké kdyby... Ale teď je položena jasná otázka a jsou na ni přípustné pouze dvě odpovědi, vyjadřovat se mají hráči, kterých se to týká, nejedná se o volby ani hlasování v parlamentu... Za většinu by nyní měla být považována většina všech, ne většina těch, kteří mají vyhraněný názor! A i když se jedná o hrací tempo v KPII, je relevantní i názor družstev v KPI, která je této soutěži nadřazena.
PS: Některé diskusní příspěvky jsou ostré jako břitva - s velkým povděkem jsem proto přijal fakt, že lednová konference JmŠS se bude konat opět v klubovně Lokomotivy Brno - suterénní místnost bude pro defenestrované funkcionáře milostivá...Aktuální akce

» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009