Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Miroslav Hurta | 20.12.2011
Přebor škol na Hodonínsku - oprava postupu

Úvodem ocituji úryvek z obecných propozic Přeboru škol v šachu vyvěšených na webu ŠSČR:

"při účasti 1-4 družstev v dané věkové kategorii do krajského kola postupuje pouze vítěz; při účasti 5 družstev a více v dané věkové kategorii postupují do krajského kola první dvě družstva, přičemž případná B, C či další družstva téže školy v téže věkové kategorii startují v okresním kole jen výjimečně, bez práva postupu do krajského kola a do celkového počtu družstev za účelem určení počtu postupujících do krajského kola se tyto celky nezahrnují."

Ačkoli jsem pana Trávníčka upozornil mailem 18.12., že v postupech má chybu, v článku na webu JmŠS se táž chyba objevila znovu.

Aby tedy nedošlo k omylu mezi šachovou veřejností, upozorňuji, že v Přeboru škol okresu Hodonín ml.žáků startovaly Ratíškovice B, které se do počtu družstev za účelem postupu nezapočítávají. Právo postupu se tedy odvozuje pouze ze čtyř zúčastněných družstev, takže do krajského kola postupuje pouze vítěz. Právo postupu mají do krajského kola tedy pouze Ratíškovice, Kyjov ne (a to pomíjím, že v Kyjově je základních škol vícero, takže název "ZŠ Kyjov" nevypovídá vůbec o ničem).Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009