Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Jiří Myšulka | 19.12.2011
Struktura soutěží JmŠS + hrací tempo

Celkem nerad a velmi nepravidelně se pouštím do diskusí na webu - nemám je rád a navíc u mě hrozí zvláštní stav mysli, který u mě dokáže neopatrný argument přivodit (doma tomu říkají \"že mě chytl rapl\").... Ale teď udělám výjimku. Navíc mě některé příspěvky velmi pobavily.... Takže k věci:
1. Hrací tempo - vězte, že bylo rozhodnuto o uspořádání ankety o zkrácení hracího tempa v KPII (do Vánoc bude článek na webu)
2. Struktura soutěží -snaha změnit ji vychází z dramatického úbytku zájmu o to hrát tuto soutěž. Prostě týmy, které chtějí hrát něco víc než okresní přebor už to hrají. Z OP pravidelně zpět do KPII postupují pouze Ti, co odtud spadly.... Po dlouhé a zralé úvaze jsem dospěl k závěru, že nehledáme novou strukturu soutěží (myslím, že stávající model je svojí povahou našemu kraji více než šitý na míru...) ale jen potřebujeme zredukovat počet týmů, který je hraje. Osobně jsem tedy pro variantu 1xKP1(12 družstev), 3xKPII(10 družstev).
A teď se ukažte, kujóni.....Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009