Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Josef Plch | 07.12.2011
Zprávy z KP2

Pracoval jsem tuším 2 roky jako vedoucí KP2A, takže mám jakousi osobní zkušenost. Byla taková, že jsem se po 2 letech tohoto řízení vzdal, protože zásah do soukromého života byl větší, než mi bylo milo. Takže z tohoto pohledu mám pro pozdější zveřejńování zpráv na webu JmŠS pochopení.
Faktem je, že jsem byl zvyklý, že se po 19. hodině v den zápasu na webu objevily výsledky - a nelibě jsem nesl, když to nebylo ani ve 20, ale třeba ve 22 hodin.
Dnešní situace je taková, že už na krajském webu výsledky nečekám ani nehledám - a dívám se na web ŠSČR, kde jsou obvykle v očekávanou dobu.
Z mého pohledu je to důsledkem přání (či rozhodnutí), aby se ve zprávách objevovaly i nějaké komentáře o utkáních - vedoucí pak čekají, co jim aktéři napíší, sestavení takové zprávy je bezpochyby delší, než pouhé nasypání výsledků a sepsání nějakého stručného komentáře na web.Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009