Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Janda Zdeněk MUDr. | 30.09.2011
hrací tempo

Panu Krolopovi děkuji za pochopení, je to tak. Samozřejmě respektuji,že každý Kraj má právo si šachové věci uspořádat tak,jak to vyhovuje jemu , popř. jeho členské základně. Já mohu doporučit výhody digitálek až po tu nejposlednější soutěž z těchto důvodů :
1)Už rozhodčí nebude tolik sledovat časovky,jako u analogových hodin, pochopí to ten rozhodčí, který sám hraje,má časovku, a v tom přijde někdo a řekne :“Hele,běž se tam podívat,máš tam 3 časovky“.
2)Zcela odpadne dohadování, že když spadne praporek, že to není možné, když ručička (nepatrně vychýlená) ještě „přeci evidentně“ není na číslici 12.
3)Zcela odpadá dohadování,že soupeř neusiluje o výhru ,že hraje na čas atd,atd (známý odstavec 10.2).
4)doško k výrazné úspoře času odehraného zápasu (cca o 1,5 hod ).
Trochu si rýpnu :-)) – ti , co se vehementně brání digitálkách, mi připomínají ty, co lpějí stále na pevné lince,a odmítají mobily. A už vůbec nechápu ty,co jsou ochotni dát větší peníze za moderní mobil,ale na druhou stranu chtějí hrát se zdevastovanými analogovými hodinami muzejní hodnoty ...Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009