Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

David Ciprys | 30.08.2011
Re: hrací tempo v OP

Pavel není jediný, kdo podobně rázně lobuje za kratší tempo (dalším je např. Jirka Daniel z Rychnova), tak bych jeho horování neredukoval na osobní zájem. Nakonec podobné nápady občas ventilují i šéfové FIDE a ECU. To, že šachy musí nějak čelit evidentnímu poklesu zájmu o jejich tradiční provozovaní, je evidentní, stačí mrknout na počty účastníků mistrovských soutěží a jejich průměrný věk.
Pavel umí pěkně nadzvednout, ale zase se jeho příspěvky (jako např. ten o Sokolech v Šachovém týdeníku) čtou jedním dechem. Ale všechno se dá ještě vylepšit :-)
Přesně za týden vzpomeneme 4. výročí úmrtí Luciana Pavarottiho, Pavel je také zpěvák, tak by neměl být problém nacvičit na losovací schůzi OP vystoupení, se kterým by nepochybně sklidil podobný aplaus. Po krátkém načrtnutí vážnosti situace se tam nejprve jednotlivě a na konci už sborově a hromově volá Do zbraně! Hrr na ně!Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009