Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Papay Jindřich | 01.06.2011
Příspěvky

Ahoj Davide.
Vidím, že jsi stále stejný a výborný manipulátor. Vždy z kontexu vytáhneš jen to co se ti hodí do \"krámu\". Několikrát jsem si řekl, proč není doba o 20 let zpět, protože Ty by jsi byl na vrcholu ideového řetězce bývalé vedoucí strany. :-)
Kolik přinesli členové šachu do ČSTV? Ne těch 11 tisíc, ale oněch 33 tisíc nahlášených ( máš tu smůlu, že jsem byl na svazu a vím jak se to dělalo) - ale o tom neříkáš ani ň. Rozesmál mne i Viktorův příspěvek, že sokolící využívají zadarmo majetek ke své činnosti. Já jsem objel velký počet oddílů v této republice. A pokud vím, tak řada sokolů je ráda, že někde je a hraje v takových \"kúčách\", že já bych tam vůbec nechtěl hrát. Jestli tohle jim někdo závidí - potěš pánbůh! Proč většina subjektů má někde zastřešení? To mělo jeden důležitý podtext - nemusel se nikdo starat o hospodaření, mít účetní nebo hospodáře a popřípadně podávat přiznání k dani - viz kraje. A hle - dnes kdy ČSTV nemá ani vindru začal exodus krajských šachových svazů - ČSTV chce za služby platit! Přestože na členy ČSTV přišly peníze - ale jiným kanálem a jinak - nechce se platit. Jak Kalousek hovořil - fuj - nedáme bafuňářům a oddíly či svazy si zaplatí jen ty potřebné.A hle ani z těchto peněz nechceme platit na účetní, které v té době byly placeny z oněch posílaných peněz na ČSTV. Nevím jak je to u Sokolů. Ale Ti podle mne nemají tak rozsáhlou síť jednotlivých složek, natož ji tak drahou (nemohu posoudit - systém Sokolů neznám a básnit nechci - to by spíše se měli oni tady rozepsat). A Kalousek se dnes směje - nedal ČSTV, svazům dal méně - o dost a řekl - řídící síť si zaplaťte a dost zůstate pro mne - hahahaha. Teď už jen potřebuji dostat Sazku do svých rukou a tak ji musíme rozložit, aby ona peníze nedělila, ale posílala na stát nebo do soukromých rukou. Takže Davide - hra čísel z Tvé strany je zajímavá, ale ideologicky zavádějící :-). Čest Tvému básnickému jazyku - ale myslím si, že bude lépe, když budeš psát básně k jiným tématům než k těm hospodářským. Protože báseň vyjadřuje nejen pravdu, ale i pocity básníka a jeho fantazii a v číslech je dobré se odprostit od té básnické fantazie. Měj se a ahoj. JindraAktuální akce

» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009