Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Jaroslav Benák | 04.02.2011
Dodatky

Něco podobného už se vyskytlo na fóru ŠSČR. Zjednodušeně řečeno - Soutěžní řád říká, že mohou hrát jen registrovaní hráči a že se to myslí tak, že člověk, který chce hrát oba kalendářní roky, musí mít zaplaceno na oba kalendářní roky. Plus SŘ říká, že když někdo nastoupí bez zaplacení, má to družstvo dostat "pálku". Je na řídícím orgánu, jak ta pálka má být velká. To je ona "vyšší legislativa", která se nám sice nemusí líbit, ale musíme ji dodržovat.

ŠSČR to pro soutěže, které řídí on sám, vyřešil dodatkem ze září. JmŠS to pro své soutěže vyřešil jiným dodatkem. Oba dodatky byly vydány proto, aby dopředu naznačily oddílům, jak velké mohou být ty postihy, které mohou čekat (podle SŘ to teoreticky může být pokuta až 20 000 Kč a kontumace až celého zápasu). Tj. řídící orgány těmi dodatky dopředu říkají, že pro všechny případy, které v této sezoně nastanou, využijí své právo volby trestu tak, jak se píše v tom dodatku.Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009