Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Janda Zdeněk MUDr. | 10.12.2010
re David Ciprys

re David Ciprys - Davide,měl jsem teď hodně práce,"cedíme krev" :-) , takže : moc nerozumím Vašemu argumentu,srovnání s golfisty , proč to nejde srovnat? Členové golfového klubu sice platí 300 Kč ročně,ale oddíl má podmínku minimální částky složit na jejich Svaz 20 000 Kč/rok.
Takže to svým způsobem nutí oddíly "nahánět" nové členy. A klubový příspěvek u golfistů je v tisícikorunách. Při tom naši šachisté si ztěžují , že v oddílech již platí řádově cca 1000 Kč. A jejich výhodou je,že nemáme ,my šachisté , klubový příspěvek na Svaz ,jako mají golfisté. A k Davidovi Hamlovi - přestaňme už dělit sporty na "bohaté" a "chudé". Co je zajímavé,že podle teorie p.Hampla by již golfisté měli dávno zaniknout na úbytek členů,ale opak je pravdou. Náš "levný" sport zaniká na úbytě, noví zájemci se na šachy nehrnou, ale drahý golf již má cca 40 tis. členů, a jejich členská základna se utěšeně rozrůstá. Není to paradox?Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009