Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Robert Kubicek | 17.11.2004
Dlouhý rozpis - krátké spory II

Dobry den,
jako rozhodci prazskych soutezi, ktery se chysta na come back do brnenskeho regionu musi jasne souhlasit s predchazejicim prispevkem. Musim uznat, ze pokud by nebyly rozpisy a pravidla pro zeme koruny ceske jasne ohraniceny, tak bychom pravidla "obcuravali" ze vsech moznych stran a je lepe myslet na vsemozne alternativy.
Dokonce jsem nebyl daleko okamziku, kdy jsem musel jako arbiter resit podobnou otazku jako rozhodci fotbalovi a mysli na rozhodciho v tomto smeru pravidla nebo rozpis?! Podle me zcela nedostatecne!
Souhlasim s tim, ze nema smysl v soutezi ani nekvalifikovany rozhodci, ale chci se dotknout jedne veci - jednoduchy vypocet mi rika, ze v praci vydelam za 1 hodinu tolik, kolik dostanu za rizeni jednoho utkani 1. NL. A ted mi reknete - kdo bude chtit ridit utkani za takove situace? Kdyz jsem byl na setkani rozhodcich nejvyssich soutezi, tak mi bylo uzko pri uvedomeni, ze jsem o deset let mladsi, nez dalsi arbiter. A ci je to chyba?
Na zaver maly inzerat - v prubehu unora se budu stehovat zpet. Hrani sachu me moc nebavi, ale stale chci pokracovat v duchu Lubomira Gillara. Pokud ma nekdo zajem o rozhodciho napr. v 2. NL, ozvete se. Rad vypomohu a podotykam, ze penize nejsou ten spravny muj motiv.
Robert KubicekAktuální akce

» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009