Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

David Ciprys | 18.12.2008
Re: Vánoční šachový turnaj, memoriál Václava Cagaly

Ještě přidám jeden zážitek, za který jsem dodnes páně Dudovým dlužníkem. Před pár lety jsem vezl hrát juniorský Tatran Poštorná C do Veselí nad Moravou a ve Strážnici před náměstím (tam je takový vydlážděný plácek, kam se dá dobře najet) náš osmimístný Ford Transit odklonil příslušník policie, uniformovaný a velmi komisní (bodejť, kdo by chtěl v prosinci v neděli ráno zmrzat na ulici...). Po vystoupení řidiče nahlédl dovnitř, "No vidím, že na zadních sedadlech není nikdo připoután, bude to za 2000Kč každý, ale jelikož někteří zřejmě nemají 18 let, u těch to bude jen za 1000Kč". Pak začal obcházet vozidlo, kopl botou do pneumatiky a vyčítavě pokračoval, "Pane řidiči, to jsou zimní gumy? Vy tam ještě vidíte nějaký vzorek?" To už mě poléval střídavě studený a horký pot, "To bude náš nejdražší zápas v historii, navíc začíná za pár minut a před námi ještě 10km..."
V tom se zuřivě rozpípala vysílačka za pasem policisty a vzrušený hlas překotně hlásil, "Řítí se ti tam nějaký šílenec, jede nejmíň 80 přímo na tebe!" "Jeďte!", zařval na nás policista a vyběhl vyhlížet větší rybu. Když jsme sjížděli z plácku, kdo myslíte, že na něj právě vyjížděl??? Inu pan Duda vezoucí na poslední chvíli Petra Trávníčka na zápas Sudoměřic ve Vnorovech (hrajících pod trochu matoucím názvem Pod Věží Strážnice). Nevím, za kolik to tehdá dostal pan pan Duda, ale nám ušetřil na všechny zbylé zápasy až do konce sezóny :-))Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009