Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis diskuzního příspěvku

Tom Rösner | 01.12.2008
RE: Uvedená fakta

K bodu 1: dva územní svazy zanikly, ale místo nich tu máme 14 krajských, které spořádají suverénně největší část z vybraných členských příspěvků. Můžeme se hádat, jestli je to dobře či špatně, každopádně přešlo se na standardní model, který provozují vesměs všechny sportovní svazy sdružené v ČSTV. Proč by šachy měly mít vyjímku? Navíc už rozhodně nehrozí situace, jaká panuje třeba ve fotbale, kdy se kvůli osobním antipatiím českých a moravských činovníků totálně zablokuje chod svazu. Trucování pana Dobrovolského a jeho junty jsme si kdysi užili dost;
K bodu 2: tohle pro mě není argument, je zde problém, se kterým je potřeba něco dělat, strkáním hlavy do písku se situace nevyřeší. Že Sazka krátí příspěvky kvůli Sazka Aréně, nezavinil ani pan Sejkora, ani pan Papay, ani pánové Dobrovolský, Plch či Rösner. Nebo budeme riskovat, že nás opět budou vylučovat z FIDE, až kvůli insolventnosti svaz přestane hradit poplatky?;
K bodu 3:naprostý souhlas s Vámi, že ten kolos Sazka by především měl zeštíhlit a mnohem méně rozhazovat! Ovšem výdaje na reklamu bych nekritizoval, tyto investované prostředky se Sazce jistě vrátí (nemám potvrzeno :-)
K bodu 4: Předpokládám, že za současné situace nic takového nehrozí, to si nikdo nelajzne, vyhazovat prachy za rauty, když svazu teče do bot.

Jinak jsem rád, že jste se ozval, aspoň někoho v JmŠS zajímá, co se bude okolo členských příspěvků dít. Navrhuji, aby pan Plch platil 100 Kč ročně, p.Rösner 300 Kč ročně a ostatní 1000 Kč, když je jím to jedno. A nebo není? Nechám se překvapit.



Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009