Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Vítězové Mistrovství Moravy obrazem

V předchozím článku jsme si početli o průběhu Mistrovství Moravy na Dlouhých stráních, v následujícím obrazovém přehledu se podíváme na medailisty - fotky Jana Blahynky doplníme i ukázkou z velmi povedené galerie oficiálního fotografa Petra Berana.

O Mistrovství Moravy si můžete od přímých účastníků počíst např. v průběžně zveřejňovaných reportážích na stránkách ŠK Zlín, v olomouckém magazínu Šachy kvalitně nebo na stránkách Durasu Brno.

Vítězové kategorie H10: zprava Vojtěch Jurásek z Lokomotivy Brno, Kryštof Suchánek z ŠK Zlín a Tomáš Filip z BŠS Frýdek-Místek

Vítězky kategorie D10: zprava Ludmila Kopcová z Mittalu Ostrava a Veronika Šmírová z BŠS Frýdek-Místek. 

Vítězové kategorie H12: zprava Benedikt Hofírek z Lokomotivy Brno, Aleš Krčil z Jiskry Humpolec a Matyáš Kovařík ze Zbrojovky Vsetín

Vítězky kategorie D12: zprava Jana Kubošová ze Slavie Orlová a Lenka Navrátilová ze Sokola Postoupky.

Vítězové kategorie H14: zprava Michael Kubík z BŠS Frýdek-Místek, Martin Blahynka z Lokomotivy Brno a Vít Kratochvíl z TJ Náměšť nad Oslavou

Vítězky kategorie D14: uprostřed Hana Kubošová ze Slavie Orlová, vpravo Aneta Pistovčáková ze Slezanu Opava a vlevo Daniela Dumková ze Sokola Zastávka.

Vítězové kategorie H16: uprostřed Štěpán Seidl ze Sokola Bedřichov, vpravo Rudolf Zezula z TJ Náměšť nad Oslavou, vlevo Patrik Melzer ze Slovanu Havířov 

Vítězka kategorie D14: Veronika Bartošová z Lokomotivy Brno

Vítězové doprovodného FIDE Openu: uprostřed IM Ladislav Dobrovolský z ŠK Šenov, vpravo Vít Valenta ze Sokola Šumperk a vlevo Roman Pilch z TŽ Třinec

Vzhledem k přímým postupům do MČR a tedy absenci některých špiček je těžké povnávat úspěšnost jednotlivých klubů a krajů. U Openu dívek to nejde vůbec. V každém případě se nejúspěšnějším klubem stala BŠS (Brněnská šachová škola) Lokomotiva Brno, která předstihla dokonce i svou jmenovkyni BŠS (Beskydskou šachovou školu) Frýdek-Místek. V hodnocení krajů se tentokrát zřetelně oddělily kraje Jihomoravský, Moravskoslezský a Vysočina od Zlínska a Olomoucka. 

Medaile

 

 

 

 

Jihomoravský

2-1-0

 

Zlínský

0-1-1

Vysočina

1-2-1

 

Olomoucký

0-0-0

Moravskoslezský

1-0-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Body 7-5-4-3-2-1

 

 

 

 

Jihomoravský

27

 

Zlínský

11

Moravskoslezský

24

 

Olomoucký

4

Vysočina

22

 

 

 

Na závěr malé ochutnání z návštěvy velmi zdařilé oficiální fotogalerie Petra Berana:

Ááááá sééééédum, to je fuška to psaní...

Tam přece něco musí být....!

Promiňte, ale já jsem vám opravdu nechtěla dát mat...

On to vííídííí, teď jsem v háji...!

Musíš, musíš, držíme ti palce s tatínkem, babičkou i Azorem...

Nemám si vzít na odpolední kolo spíš halenku než bundu...?

To už asi nedám, musím jit dneska dřív spát...

Co koukáš, tos nikdy neviděl šachovnici v plamenech...?

Šachy jsou hra, která zaujme a pobaví...

přidal David Ciprys dne 02.11.2010 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009