Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Ve Vnorovech vítězí Hustopeče

Zatímco loni na tradičním Memoriálu F. Křížka a M. Grabce zvítězil favorizovaný IM Bernášek, letos mistrům vyfoukl vítězství hráč bez titulu - Dalibor Mlénský z Hustopečí kráčející v poslední době od úspěchu k úspěchu. Připočítáme-li třetí místo Lukáše Kuchynky z extraligové soupisky Litovle, ale bydlícího v Hustopečích, byl triumf tohoto klubu dokonalý.

Třetí FM Lukáš Kuchynka, vítěz Dalibor Mlénský a druhý IM Pavel Zpěvák

Výsledky turnaje najdete zde

Zprávu nám zaslal ředitel turnaje Zdeněk Uřičář z Veselí nad Moravou:

V neděli 3.10. se ve Vnorovech konal Memoriál Františka Křížka a Milana Grabce. Vítězství si do Hustopečí odvezl Dalibor Mlénský, který po úterním vítězství v Kyjově zvítězil i v tradičním turnaji pořádaném TJ ŠK Veselí nad Moravou. Potvrdil tak, že se mu ve zdejším kraji mimořádně daří. Druhé a třetí místo obsadili hráči Tatranu Litovel. Druhý IM Pavel Zpěvák, který se po celou dobu turnaje pohyboval na medailových pozicích, zatím co třetí FM Lukáš Kuchynka se na špici turnaje dotáhnul až vynikajícím finišem.

Ocenění převzali nejlepší žena – Kateřina Zpěváková, nejlepší žák – Jan Skalka, nejstarší - František Vykydal a nejmladší hráč – Michal Skalka. Turnaj řídil Pavel Růčka.

přidal David Ciprys dne 04.10.2010 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009