Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Tábor pro mladé šachisty, jejich sourozence i kamarády ve Vřesovicích má ještě několik volných míst!

Osvědčení pořadatelé z Klubu šachistů TJ Bučovice nabízí rodičům mladých šachistů  i všem zájemcům o šachy, o hry, sport a pobyt v přírodě ještě několik volných míst na letošním táboře ve Vřesovicích u Kyjova od 14. do 28. srpna.

Ve velmi atraktivním, mimořádně čistém a klidném prostředí Chřibských lesů nedaleko od Cimburka, Buchlova, Buchlovic, Velehradu přímo u rekreačního rybníka nocují děti  převážně ve stanech,  pro nejmenší nebo choulostivější je ubytování i v chatkách. Kuchyně, jídelna, sociální zázemí i sprchy s teplou vodou jsou v pevné budově.

Kromě tradičních rekreačních a sportovních aktivit (fotbálek, stolní tenis, turistika, plavání, lodě, soutěže v terénu, táboráky) pro děti od 7 do 16 let nabízí začátečníkům v táborových turnajích získání a zlepšení výkonnostní třídy nebo zkušenějším příležitost k dalším partiím na zvýšení ela. Dále jsou připraveny šachové lekce zkušených trenérů, rozbory partií, simultánky, řešitelské soutěže. Trenéry budou také zkušený velmistr Petr Velička a mistr Richard Biolek.

V ceně poukazu na tábor (3600 Kč) je samozřejmě také úrazové pojištění, koupání, projížďky na lodích, doprava a vstupné do hradů a zámků na táborových výletech, odměny pro nejlepší v šachových turnajích i sportovních soutěžích.

Dva týdny na táboře mezi padesáti mladými šachisty mohou pomoci výkonnostnímu zlepšení často většímu než  pravidelné docházení do šachového kroužku po celý školní rok! Úroveň 25. ročníku „Vřesovic 2010“ garantují zakladatelé tradice šachových táborů pro mládež na jižní Moravě Miroslav Hurta a Jan Gorčák.

Úplné propozice najdete přímo zde na webových stránkách, seznam příhlášených a vedoucích najdete na http://vresovice.mysteria.cz/index.php?rok=2010.

Jan Gorčák, v Brně 5. července 2010

přidal David Ciprys dne 06.07.2010 | sekce:


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009