Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

1.liga mladšího dorostu sk. JIH – závěrečné soustředění

Minulý víkend proběhlo v Havlíčkově Brodě závěrečné soustředění 1.ligy mladšího dorostu sk. JIH.

S nejlepšími vyhlídkami tam cestovala družstva  Náměšti a Říčan A, která měla po sedmi kolech plný počet bodů. S tříbodovou ztrátou živil postupovou naději i třetí Duras. Hned první sobotní kolo přineslo remízové zaváhání Říčan A s domácí Jiskrou, což hrálo do karet oběma spolufavoritům. Duras přehrál Smíchov a Náměšť jen těsně zdolala Bohemians Praha.

Druhé sobotní kolo zvládli všichni favorité bez problémů, a tak se čekalo na nedělní klíčové utkání Durasu s Říčanami A, neboť jen vítěz mohl zůstat v boji o dorosteneckou extraligu. Utkání nakonec dopadlo z hlediska postupu všeřešící remízou a Náměšť si výhrou s družstvem Říčan C 6:0 zajistila postup do Extraligy již po 10. kole. V závěrečném dění se už rozhodovalo o tom, jaké medaile si přiveze Duras a jaké Říčany A. Říčany A porazily asi již demotivovanou Náměšť a odsoudily tak Duras pouze k bronzovým medailím.

Duras se již třetím rokem, díky účasti ve skupině JIH, motá na hranici postupu, ale nedaří se mu zvládnout klíčové okamžiky sezóny, protože favoritů na postup není mnoho a jedno zaváhání mívá za následek konec postupovým nadějím. Přesto je nutné mládežníky za trvalý boj na čele soutěže pochválit a popřát jim, aby to za rok konečně vyšlo.

Tabulky a zprávy ze soutěže si můžete prohlédnout na stránkách ŠSČR.

přidal Bronislav Chmelíček dne 02.05.2010 | sekce: Soutěže mládeže


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009