Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Základní turnaj kořistí sourozenců Šípkových

Michal Šípek na prvním, Oldřich Šípek na druhém místě – tak vypadá výsledková listina základního turnaje, který v úterý 30. března v hrací místnosti Lokomotivy Brno zakončil závěrečným patnáctým kolem. Na třetím místě se pak umístil opět zástupce domácích Miroslav Petruška.
Turnaj, jenž se hrál od 3. listopadu tři úterý do měsíce, tak opět prokázal svou životaschopnost. Zatímco dlouhodobé klubové přebory anebo dlouhodobé uzavřené turnaje v Brně buď odumřely úplně, anebo je hraje jen pár hráčů, základní turnaj si postupně svou jednoduchou myšlenkou, že může hrát každý, kdo přijde, přičemž nemusí odehrát všechna kola, vybudoval širokou klientelu cca šedesáti hráčů, přičemž každé kolo hrálo zhruba čtrnáct dvojic.
Díky prostředí, kde se turnaj koná, je i současně neoficiálním otevřeným přeborem Lokomotivy Brno – hráči pořadatelského oddílu ve startovní listině tvoří těsnou nadpoloviční většinu.
Letos o turnaj projevila zájem i média, i když jen kvůli incidentu mezi dvěma hráči, kteří vzápětí byli z turnaje vyloučeni. Pořadatelé by podobnou „reklamu“ v dalších ročnících rádi oželeli.

Výsledkovou listinu můžete najít zde. S nastupujícím jarem nás čekají zahrádky a výlety do přírody. Na podzim první listopadové úterý se se všemi zájemci budeme těšit opět na setkání nad šachovými figurkami při prvním kole dalšího ročníku základního turnaje.

přidal Miroslav Hurta dne 09.04.2010 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009