Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Druhé úterý s rekordní účastí

Zdálo by se, že právě probíhající boje na Mistrovství ČR mládeže negativně ovlivní účast na tradičním Druhém úterý, ale opak byl pravdou. Dvaapadesát zúčastněných dětí je zatím v sezóně 2009/10 rekordem. Za tento počet by se nemusel stydět ani pořadatel kteréhokoli víkendového žákovského turnaje. Kromě samotného Brna na turnaj přijely i děti z Břeclavska, Blanenska a okresu Brno-venkov. Klubovna Lokomotivy Brno byla slušně zaplněna nejen dětmi, ale i rodičovským doprovodem a paní Holzmannová se měla v bufetu co ohánět, aby stačila obsloužit všechny zájemce.

Nejvíce hráčů měl náborový B turnaj. Po velkých bojích se nakonec stal vítězem poměrně neznámá Patrik Pospíšil z Lokomotivy Brno před Ondřejem Wieckem (Moravská Slavia) a Adamem Moučkou (opět Lokomotiva Brno).

A turnaji absentovali tradiční favorité, kteří se t.č. nacházejí na republikovém mistrovství v Koutech nad Desnou, a tak se ke slovu dostala mladá generace ročníků 1999 a 2000. Bez jakéhokoli respektu ke starším kamarádům se na medailové pozice probojovali zástupci DDM Kuřim – Martin Liška stoprocentním výkonem pět bodů z pěti možných po zásluze získal první a jeho oddílový kolega Viktor Vondruška třetí místo. Mezi ně se dokázal vklínit jen Ondra Koukal, hrající v barvách brněnského Durasu. Prostě - Kuřim začíná "zlobit" a při její úspěšné tréninkové aktivitě je jen otázkou času, kdy její svěřenci začnou sklízet úspěchy i v mistrovských mládežnických soutěžích

Další mládežnický turnaj proběhne již v sobotu 20. března v Rajhradě.

přidal Miroslav Hurta dne 10.03.2010 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009